W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) chcemy przekazać Państwu kilka podstawowych informacji dotyczących stosowanych przez nas procedur w celu zachowania prywatności i bezpieczeństwie Państwa danych osobowych a także na zapewnieniu możliwości realizowania wszystkich przysługujących Państwu praw, w związku z RODO.

logo hr
Nasz Uniwersytet dołączył do elitarnego grona instytucji w Polsce, które mogą poszczycić się znakiem HR Excellence in Research. Logo HR Excellence in Research nadawane jest przez Komisję Europejską instytucjom, które wdrażając zasady Europejskiej Karty Naukowca i Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych, tworzą przyjazne środowisko pracy i rozwoju oraz posiadają przejrzyste procesy rekrutacji pracowników naukowych. Logo nadawane jest jednostkom, które stają się wzorem w związku z zarządzaniem zasobami ludzkimi obszarze nauki i badań.

narodowe czytanie 2017 472 września 2017 roku w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, w ogrodzie przy Pałacu Ogińskich obyło się Narodowe Czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. Nasze wydarzenie wpisane zostało w oficjalne obchody Dni Siedlec. Narodowe Czytanie zainaugurował prof. dr hab. Zbigniew Karczmarzyk, Prorektor ds. rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

graduatedOferta edukacyjna Uniwersytetu Przyrodnio-Humanistycznego w Siedlcach, oprócz studiów pierwszego, drugiego oraz trzeciego stopnia oferuje również ponad 40 programów studiów podyplomowych prowadzonych na wszystkich czterech wydziałach. Programy tych studiów zostały stworzone potrzeby obecnego rynku pracy oraz zgodnie z oczekiwaniami kandydatów.

IMG 3854W sobotę 21 stycznia 2017 r. w sali baletowej w Domu Studenta nr 1 odbyło się karnawałowe spotkanie Klubu Absolwenta UPH pt. ”Taniec łączy pokolenia”. Spotkanie poprowadził instruktor tańca Jan Jaroszyński ze Studia Tańca Towarzyskiego Anny i Jana Jaroszyńskich – absolwent naszej Uczelni.