Zapraszamy naszych studentów, absolwentów i pracowników do udziału w VII Dyktandzie Siedleckim!

Dyktando piszemy 3 kwietnia br., o godz. 16.00 w Sali Senatu w Pałacu Ogińskich. Dyktando będziemy pisać w dwóch grupach: studenci oraz absolwenci i pracownicy. Z wyłączeniem nauczycieli języka polskiego.

graduatedOferta edukacyjna Uniwersytetu Przyrodnio-Humanistycznego w Siedlcach, oprócz studiów pierwszego, drugiego oraz trzeciego stopnia oferuje również ponad 40 programów studiów podyplomowych prowadzonych na wszystkich czterech wydziałach. Programy tych studiów zostały stworzone na potrzeby obecnego rynku pracy oraz zgodnie z oczekiwaniami kandydatów.

tytulowa kwadrans akademickiTV Wschód wyemitowała kolejny odcinek "Kwadransa Akademickiego", magazynu poświęconego życiu Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

IMG 3854W sobotę 21 stycznia 2017 r. w sali baletowej w Domu Studenta nr 1 odbyło się karnawałowe spotkanie Klubu Absolwenta UPH pt. ”Taniec łączy pokolenia”. Spotkanie poprowadził instruktor tańca Jan Jaroszyński ze Studia Tańca Towarzyskiego Anny i Jana Jaroszyńskich – absolwent naszej Uczelni.

koledowanie 27W środę 11 stycznia po raz kolejny społeczność akademicka i przyjaciele naszej Uczelni spotkali się podczas ”Kolędowania w Pałacu Ogińskich, czyli noworocznego wspólnego śpiewania”. W trakcie wieczoru gościliśmy przedstawicieli władz samorządowych, władz Uczelni, siedleckich instytucji, naszych pracowników, studentów, emerytów, słuchaczy Uniwersytetu Otwartego i Uniwersytetu III Wieku. W trakcie naszych corocznych spotkań możemy przy dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek poczuć bożonarodzeniową magię.