tytulowa kwadrans akademickiTelewizja Wschód wyemitowała kolejny odcinek "Kwadransa Akademickiego".

koledowanie 27W środę 11 stycznia po raz kolejny społeczność akademicka i przyjaciele naszej Uczelni spotkali się podczas ”Kolędowania w Pałacu Ogińskich, czyli noworocznego wspólnego śpiewania”. W trakcie wieczoru gościliśmy przedstawicieli władz samorządowych, władz Uczelni, siedleckich instytucji, naszych pracowników, studentów, emerytów, słuchaczy Uniwersytetu Otwartego i Uniwersytetu III Wieku. W trakcie naszych corocznych spotkań możemy przy dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek poczuć bożonarodzeniową magię.

witamy2Witamy na nowej stronie Klubu Absolwenta Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach! Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy stronę, na której znajdują się wszystkie informację przygotowane specjalnie dla naszych absolwentów!

IMG 1529W sobotę 21 maja 2016 na Wydziale Humanistycznym odbyło się drugie spotkanie Klubu Absolwenta UPH pod hasłem Wiosenne spotkanie z muzyką i sztuką.

Pierwsza, muzyczna część rozpoczęła się w sali koncertowej, w której młodzi i utalentowani artyści prezentowali swoje umiejętności. JM Rektor prof. dr hab. Tamara Zacharuk ciepłymi słowami przywitała wszystkich uczestników spotkania. Spotkanie poprowadził pan mgr Michał Hołownia - dyrygent Chóru Akademickiego UPH.

logo klub absolwenta pngZapraszamy naszych absolwentów do dzielenia się swoją pasją, hobby oraz osiągnięciami w spotkaniach z cyklu „Między nami absolwentami”. Czekamy na Państwa propozycje spotkań.