witamy2Witamy na nowej stronie Klubu Absolwenta Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach! Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy stronę, na której znajdują się wszystkie informację przygotowane specjalnie dla naszych absolwentów!
W zakładce Nasi partnerzy, znajdą Państwo informację o zniżkach dla posiadaczy Kart Klubu Absolwenta UPH! Jeśli jeszcze nie posiadają Państwo Karty, prosimy o wypełnienie i przesłanie do nas deklaracji przystąpienia.

Zachęcamy do poznania sylwetek naszych absolwentów oraz zapraszamy do przesyłania informacji o sobie! Poznajmy się!

Więcej informacji o Klubie Absolwenta przeczytają Państwo tutaj.

Członkami Klubu mogą zostać absolwenci wszystkich rodzajów studiów, poziomów i form kształcenia prowadzonych aktualnie oraz w przeszłości przez UPH i jego poprzedników! Misją Klubu Absolwenta jest integracja środowiska absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

Witamy naszych wszystkich absolwentów!