Zapraszamy naszych studentów, absolwentów i pracowników do udziału w VII Dyktandzie Siedleckim!

Dyktando piszemy 3 kwietnia br., o godz. 16.00 w Sali Senatu w Pałacu Ogińskich. Dyktando będziemy pisać w dwóch grupach: studenci oraz absolwenci i pracownicy. Z wyłączeniem nauczycieli języka polskiego.

Zwycięzców wyłonimy w obu grupach.

Liczba miejsc ograniczona! Możecie zgłosić swój udział do dnia 30 marca br., za pośrednictwem e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Dziale Promocji, pokój nr 11, Pałac Ogińskich, ul. Konarskiego 2.

3 kwietnia z ortografią zmierzą się również uczniowie siedleckich szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz rodzice.

Szczegóły na plakacie w załączniku.

Poznajmy Mistrza Ortografii!