Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy naszych absolwentów wraz z rodzinami do ogrodu za
Pałacem Ogińskich na "Narodowe Czytanie" "Wesela" S. Wyspiańskiego
,które odbędzie się 2 września (sobota) od godziny 12:30-15:30.

Plakat CHAUPHDrodzy absolwenci,

Serdecznie zapraszamy na Koncert Muzyki Polskiej w wykonaniu Chóru Akademickiego Uniwersytety Przyrodniczo-Humanistycznego oraz Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach.

W programie dużo pięknej muzyki klasycznej : H. Wieniawskiego, F. Nowowiejskiego, F. Chopina, ST. Moniuszki.

plakat gieda 2017 mJuż po raz siódmy zapraszamy Was do udziału w Uniwersyteckiej Giełdzie Pracy, która odbędzie się 9 maja w godz. 10.00 - 13.00 w Gmachu Wydziału Humanistycznego UPH przy ulicy Żytniej 39. Każdy uczestnik otrzyma przy stoisku Biura Karier potwierdzenie uczestnictwa.
Zachęcajcie waszych Nauczycieli, Koleżanki i Kolegów do odwiedzenia naszej Giełdy ponieważ do udziału w targach zaprosiliśmy pracodawców, którzy posiadają oferty praktyk, staży i pracy, pracy wakacyjnej i skierowanej dla studentów studiów stacjonarnych jak i niestacjonarnych oraz instytucje zajmujące się świadczeniem usług doradczych i informacyjnych.

Drodzy studenci i absolwenci, zapraszamy na spotkanie z 5. batalionie Obrony Terytorialnej w Siedlcach, które odbędzie się 31 maja na Wydziale Humanistycznym w auli 0.8a o godzinie 11:30.

Na spotkaniu dowiedzie się wszystkiego o naborze do służby w 5. batalionie Obrony Terytorialnej w Siedlcach.