piesni17Zapraszamy w imieniu JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach prof. nzw. dr hab. Tamara Zacharuk
na IX Wieczór Pieśni Patriotycznej i wspólne śpiewanie w Pałacu Ogińskich.

appetite 1239056 1920Zapraszamy na bezpłatną analizę stanu odżywienia w Poradni Dietetyczno-Żywieniowej UPH w dn. 24 października 2017 r. w godz 9.00-15.00.

Konieczne zapisy!

seniorSerdecznie zapraszamy na Dzień Seniora, który odbędzie się 27 października o godzinie 10:00-14:00 w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

festiwalPrzed nami kolejna edycja Festiwalu Nauki i Sztuki.

W tym roku zapraszmy w dn. 19-22 października. Pełen program znajdą Państwo na stronie festiwalowej www.festiwal.uph.edu.pl

Wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalowe jest bezpłatny. Zapraszamy i do zobaczenia na XIX Festiwalu Nauki i Sztuki!!