plakat gieda 2017 mJuż po raz siódmy zapraszamy Was do udziału w Uniwersyteckiej Giełdzie Pracy, która odbędzie się 9 maja w godz. 10.00 - 13.00 w Gmachu Wydziału Humanistycznego UPH przy ulicy Żytniej 39. Każdy uczestnik otrzyma przy stoisku Biura Karier potwierdzenie uczestnictwa.
Zachęcajcie waszych Nauczycieli, Koleżanki i Kolegów do odwiedzenia naszej Giełdy ponieważ do udziału w targach zaprosiliśmy pracodawców, którzy posiadają oferty praktyk, staży i pracy, pracy wakacyjnej i skierowanej dla studentów studiów stacjonarnych jak i niestacjonarnych oraz instytucje zajmujące się świadczeniem usług doradczych i informacyjnych.

Z kolei dla Was będzie to szansa na zweryfikowanie swoich umiejętności w stosunku do oczekiwań pracodawców, a także zapoznania się z ofertą wystawców. Targi są doskonałą formą wsparcia dla poszukujących zatrudnienia oraz tych, którzy świadomie chcą zaplanować swoją dalszą edukację. Koniecznie zabierzcie swoje CV, będzie można przekazać je pracodawcom.
Każdy uczestnik otrzyma przy stoisku Biura Karier potwierdzenie uczestnictwa, zwalniające z zajęć w tym dniu!!!

Lista pracodawców:
APIS Sp. z o.o. Grupa SBS
Mała Lingua
QLOC S.A.
Przysowa INKASO
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce
Future Centre
Sunny Academy
NOVO Finance
Zakład Karny w Siedlcach
Randstad Polska Sp. z o.o
Centrum Rozwoju Malucha
5 Batalion Obrony Terytorialnej w Siedlcach
HR Global Group
Straż Miejska Miasta Stołecznego Warszawy
Biuro Rachunkowe Aneta Bereza
AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.
Work Service S.A.
Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach